Strona główna » Technologia – łatwy Skan 3D aplikacją OrthoScan + Druk 3D

Technologia

MRI

Pracujemy nad automatyczną metodą generowania lejów protezowych dla kończyny górnej. Projekt jest dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Polega on na wyszkoleniu sieci neuronowych aby samodzielnie projektowały wygodne i dopasowane leje protezowe na podstawie skanu kończyny z rezonansu magnetycznego (MRI).

APP

Na bieżąco tworzymy aplikacje, gdy pojawia się taka potrzeba. Mają ułatwiać naszą pracę, a także służyć Wam, dlatego dostępne są w AppStore dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Dwie z nich, OrthoScan i PopularScanner, przeznaczone są do skanowania obiektów i generowania dokładnych modeli 3D. Trzecia to vBionic Measure, pozwalająca na zmierzenie dowolnego przedmiotu bez użycia linijki.

SILI
KON

Dzięki opracowanej przez nas technologii wytwarzania produktów silikonowych, jesteśmy w stanie wytworzyć element o dowolnym kształcie i kolorze na podstawie modelu 3D. Wykorzystujemy silikon z certyfikatem bezpieczeństwa kontaktu ze skórą. Potrzebujesz czegoś? Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

SKAN 3D

Wszystkie produkty indywidualne wykonujemy na podstawie skanu 3D kończyny pacjenta. Umożliwia to pobranie miary i odwzorowanie dokładnego kształtu kończyny, a także przeprowadzenie całego procesu zupełnie zdalnie. Odchodzimy więc od odlewów gipsowych, a nawet specjalnych skanerów. Skan wykonuje się za pomocą prostej w obsłudze mobilnej aplikacji OrthoScan.

DRUK 3D

Wiele komponentów naszych produktów powstaje z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku 3D. Dzięki niej jesteśmy w stanie szybko wytwarzać i dostarczać naszym klientom zarówno prototypy, jak i gotowe produkty. Mamy również swobodę pod względem geometrii i kolorów, a także generujemy mniej odpadów w trakcie całego procesu.