Strona główna » O nas – zespół, który łączy wspólna pasja

Poznajmy się!

Jesteśmy firmą biomedyczną zajmującą się protetyką kończyn. Używamy nowoczesnych technologii do projektowania i wytwarzania naszych produktów. Nasz zespół łączy wspólna pasja i chęć niesienia pomocy, dlatego razem wprowadzamy potrzebne zmiany w protetyce!

Nasza misja

Widzimy sens i dużą wagę demokratyzacji dostępu do rozwiązań protetycznych. Chcemy, żeby sytuacja finansowa, czy miejsce zamieszkania, nie stanowiły przeszkody dla komfortowego życia. Dlatego zwracamy uwagę, by nasze rozwiązania były funkcjonalne, pomocne i w przystępnej cenie, a cały proces doboru protezy mógł odbyć się całkowicie zdalnie.

Współpraca międzynarodowa

Razem z organizacją Kids Paradise jako pierwszym udało nam się dostarczyć protezy w obszar objęty wojną – do Syrii. Za sprawą zdalnego procesu dopasowania protez i szybkiej wysyłki, mogliśmy chociaż w jakimś stopniu pomóc ofiarom bombardowań odzyskać komfort codziennego funkcjonowania.

Wspieramy sportowców

Zawodnikom klubu Warta Poznań Amp Futbol przekazaliśmy Ochraniacze 3D, wykonane na podstawie skanu ich goleni, które będą wspomagać ich podczas treningów i meczów. Cieszymy się, że mamy szansę przyczynić się do sukcesów na boisku i wspierać sportową pasję zawodników!

Sponsoring sportowy

Jesteśmy dumni, że możemy być sponsorem dziewczęcej Akademii Piłki Nożnej SPARKS, zapewniając piłkarkom stroje sportowe. Kibicujemy Dziewczynom, i z wielkim zaangażowaniem śledzimy ich zmagania na boisku!