Poznajmy się!

Jesteśmy polską firmą biomedyczną zajmującą się protetyką kończyn. Używamy nowoczesnych technologii do projektowania i wytwarzania naszych produktów. Nasz zespół łączy wspólna pasja i chęć niesienia pomocy, dlatego razem wprowadzamy potrzebne zmiany w protetyce!

Nasza misja

Widzimy sens i dużą wagę demokratyzacji dostępu do rozwiązań protetycznych. Chcemy, żeby sytuacja finansowa, czy miejsce zamieszkania, nie stanowiły przeszkody dla komfortowego życia. Dlatego zwracamy uwagę, by nasze rozwiązania były funkcjonalne, pomocne i w przystępnej cenie, a cały proces doboru protezy mógł odbyć się całkowicie zdalnie.

Współpraca międzynarodowa

Razem z organizacją Kids Paradise jako pierwszym udało nam się dostarczyć protezy w obszar objęty wojną – do Syrii. Za sprawą zdalnego procesu dopasowania protez i szybkiej wysyłki, mogliśmy chociaż w jakimś stopniu pomóc ofiarom bombardowań odzyskać komfort codziennego funkcjonowania.

Wspieramy sportowców

Jesteśmy dumnym sponsorem paralekkoatlety, trzykrotnego mistrza Polski w biegu na 200 metrów – Michała Majchrzaka. Jest on użytkownikiem TOLKI, a także testerem naszych nowych rozwiązań, które wymyślamy w odpowiedzi na jego potrzeby.