MRI/CT > Model 3D > Druk 3D

Otrzymanie modelu 3D z obrazowania medycznego, to kwestia przesłania plików DICOM. Cały proces jest automatyczny i bazuje na segmentacji struktur przy użyciu sieci neuronowej.

Model dostarczamy w wybranym formacie (stl, obj, dae, usdz i innych). Powstałe struktury przestrzenne można oglądać i dowolnie obracać na ekranie komputera, tabletu czy komórki. Oferujemy ich druk w technologii 3D, przy zachowaniu bardzo dokładnej skali.

Zupełnie wyjątkową jest możliwość zamówienia modelu 3D wykonanego przez nas z silikonu. Proponowana przez nas technologia ma bardzo szeroki potencjał zastosowania. Zarówno przy planowaniu zabiegu, jego symulacji czy edukacji.

Dysponujemy możliwościami przyuczenia naszej sieci neuronowej do realizacji wybranych, specyficznych zadań. Budujemy własne modele sieci, porównujemy wyniki w zależności od wybranych parametrów. Obliczenia realizujemy na 4 kartach NVIDIA RTX 3090 i 128 GB pamięci RAM z autorskimi algorytmami kolejkowania zadań.

Zapraszamy do zapoznania się z demonstracją niektórych etapów automatyzacji procesu tworzenia modelu 3D – w tym przypadku zaawansowanego generowania leja protezowego.
W sprawie automatycznego tworzenia/druku modeli 3D oraz zainteresowania sieciami neuronowymi w obrazowaniu medycznym, prosimy o kontakt pod adresem info@vbionic.com lub numerem 690 690 200

1625221377886